Blog Post 2
Blog Post 2
Apr032018

Blog Post 2

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industrys standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

68Comentarios

  • Avatar
   Jul 6, 2022  /  16:31  /  Respuesta
   absedkk

   thanks article thanks thanks article

   • Avatar
    Jan 11, 2023  /  17:38  /  Respuesta

   • Avatar
    Jul 22, 2023  /  19:39  /  Respuesta

    < Prestashop 1.6 content MODULE -->

SERWIS CANAL+ WARSZAWA

Dobry odbiór kanałów telewizyjnych telewizji satelitarnej zależny jest od prawidłowego ustawienia anteny przez fachowca poleconego przez autoryzowany z Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Pracownicy serwisu operatora telewizyjnego są w stanie usunąć prawie każdą usterkę z odbiorem ulubionych programów sportowych i filmowych. Jeśli w domu mieszka kilka osób można zammówić usługę multiroom na kilka odbiorników telewizyjnych za niewielką opłatą miesięczną i jednorazową opłatą aktywacyjną oraz instalacyjną uiszczaną bezpośrednio u montera.

 • Avatar
  Jul 22, 2023  /  19:57  /  Respuesta

 • Avatar
  Aug 16, 2023  /  11:47  /  Respuesta
  dalmacyalibahimi

  Dalmaçyalı köpek ırkları arasında en eski ırklardan biridir. Dış görünüşlerinden de anlaşılacağı gibi dalmaçyalı bahımı , antik Romada Roma İmparatorluğunun fethettiği İzmir ile Doppler Milli Parkı arasında kalan Adriyatik sahillerinde avcı olarak kullanılmışlardır. Dalmaçyalıların ataları olarak kabul edilen birçok köpek ırkının soyundan da geldikleri düşünülmektedir.

Co zrobić w przypdku awarii dekodera Canal+

cyfra.tv | Ocena 4.8 ★★★★★ 115 głosów

Wracamy do domu po całym dniu w pracy a tu niespodzianka, nie ma obrazu na ekranie telewizora a w dekoderze Canal+ miga czerwona dioda na wyświetlaczu a my chcemy obejrzeć wiadomości i kolejny odcinek naszego ulubionego serialu. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka, na przykład brak połączenia między dekoderem a wejściem HDMI w telewizorze, możliwe że przełączyliśmy przez przypadek pilotem na inne złącze HDMI lub kabel został wysunięty z gniazda podczas sprzątania. Jeśli na ekranie w telewizorze widzimy dolne belki z nazwami kanałów ale po chwili znikają (może też pojawiać się komunikat o treści BRAK SYGNAŁU - [NSS1] NIEDOSTĘPNY SYGNAŁ SATELITARNY) to oznacza, że mamy problem z instalacją antenową.

W pierwszej kolejności należy sprawdzić wtyczkę na kablu koncentrycznym podłączonym do dekodera Canal+, można ją zdjąć i założyć jeszcze raz sprawdzając czy oplot z cienkich drucików nie dotyka środkowego przewodu sygnałowego. Gdyby to nie przywróciło sygnału warto sprawdzić co się dzieje z anteną i konwerterem, podobnie jak przy dekoderze odkręcamy i sprawdzamy połączenia, czy nie dostała się woda do końcówek antenowych. Wchodząc w MENU dekodera Canal+ jest możliwość sprawdzenia poziomu i jakości sygnału satelitarnego, jeśli poziom jest powyżej 30%-40% a jakość 0% to trzeba tylko ustawić od nowa antenę, jeśli obie wartości to 0% to albo konwerter albo cały kabel koncentryczny do wymiany na nowy. Ciężko jest naprawiać takie usterki bez miernika sygnału cyfrowego oraz reflektometru, który może nam wskazać miejsce uszkodzenia przewodu sygnałowego.

W sytuacji kiedy dekoder nie reaguje na pilota i nie włącza się, pozostaje nam wizyta w salonie firmowym Canal+ lub w jednym z autoryzowanych punktów sprzedaży oznaczonym jako "Punkt Serwisowy", tam sprawdza nam sprzęt od ręki i jeśli okaże się wadliwy wymienią na sprawny egzemplarz.

Jest też opcja skorzystania z serwisu technicznego cyfra.tv którego instalatorzy mają możliwość wymiany wadliwego dekodera cyfrowego Canal+ bezpośrednio u klienta, usługa przeznaczona jest dla osób nie mających czasu na jeżdżenie po mieście i szukanie sklepów operatora. Dostawę dekodera można zamówić na terenie następujących miejscowości: Warszawa, Łomianki, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Legionowo, Błonie, Babice, Ożarów Mazowiecki, Sulejówek, Pruszków, Otwock, Marki, Piastów, Zielonka, Podkowa Leśna, Konstancin, Brwinów, Sochaczew, Raszyn, Grodzisk Mazowiecki

Carro 0 Carrito de compras

sin productos

¡Envío gratis! Envío
0,00 € Total

Revisa